اشتن آن در یک دستگاه لیزر دان تحت عنوان یک گیاه پاسیویی

http://iranrotec.ir/category/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1/ تزئینی و فضای سبز و محوطه سازی : این گیاه به دلیل سبزی و داشتن دائمی برگ مدام مور دقت زیادی بوده و جلب لحاظ نموده است . با کاشتن آن در یک دستگاه لیزر دان به عنوان یک گیاه پاسیویی , می قدرت آنرا به جاهای گوناگون جابجا نمود . که در نماهای محوطه های مناطق با آب و هوای مدیترانه ای فراوان مشهود است و حتی‌در روف گاردن در بخش ها دارنده آب و هوای وحشتناک میتوان از آن استعمال موفقیت .

موارد به کار گیری در پزشکی : شیره گیاه قرن تحت عنوان مدر و ملین به کار گیری میشود . آبی که از برگ گرفته شده به کبودی مالیده می شود و در مصارف داخلی برای سوء هاضمه , نفخ , یبوست , یرقان و اسهال خونی کاربرد دارد . شیره agaves مقطع طولانی است که در مرکزی امریکا به عنوان یک ماده چسبنده برای پودر های گوناگون تحت عنوان مرهم بر آسیب سود میشود . شیره همینطور می تواند در مصارف داخلی در معالجه اسهال , اسهال خونی و غیره استعمال شود . شیره ضد عفونی کننده , معرق , مدر و ملین است . تزریق از برگ خرد شده ملین است . در مصارف داخلی در درمان سوء هاضمه , نفخ , یبوست , یرقان و اسهال خونی استعمال می‌شود . شیره دارای خواص ضد عفونی کننده است و می‌تواند تحت عنوان یک ضد عفونی کننده پوست سر و صورت در مورد ها ریزش مو مصرف شود . شیره آگاو از مواد نخستین تولید مواد مخدر استروئیدی است . صمغی از ریشه و برگ به دست می‌آید در درمان دندان درد استفاده می گردد . ریشه معرق و مدر است و در درمان سفلیس استعمال میگردد . از همگی بخش های این گیاه می قدرت برای به کارگیری برداشت نمود , همچنین می توانید برای فایده های آتی کم آب کنید .

اما دقت داشته باشید که مدام گذشته از فایده از دارو های گیاهی مشورت کردن از یک کارشناس حتمی است .

مصارف غذایی : ساقه دستگاه لیزر و قلب گیاه قرن شیرین و سرشار ازفیبر است و می تواند رایحه داده و خورده شود . دانه های آن را آرد کرده به نان طولانی تر مینمایند و همینطور به عنوان قوام دهنده برای سوپ به کارگیری می‌نمایند .

مصرف در نوشیدنی های الکلی : در ساقه و قلب گیاه آگاو مایعی شیرین به اسم اگوا MIEL ( ( آب عسل ( ) به دست میاید که احتمالا با تخمیر برای ساخت یک نوشیدنی به نام عرق طاقت زردرنگ مکزیکی به عمل رود , همینطور بعد از تقطیر برای ساخت mescal به کار میرود .

کاربرد دستگاه لیزر الیاف : از الیاف برگهای نوع ای به نام پتیا برای تولید طناب , بوریا بافی , پارچه های درشت و دستگاه لیزر دوزی شده از چرم منفعت میشود . و از صمغ آن برای قوام دادن به طنابهای دست ساخته استعمال میشده است .

کاربرد های دیگر : این گیاه حاوی ساپونین است . عصاره برگ تحت عنوان یک صابون سود میشود . خار بر روی برگ به عنوان سنجاق و سوزن به کار گیری می شده است . دستگاه لیزر خشک ساقه تحت عنوان یک کاه دستگاه لیزر ضد آب و به عنوان یک دستگاه لیزر طناب کوتاه در بخش ها بومی آن به فعالیت می‌رود . این گیاهان در طرح های احیای زمین ها در بخش ها خشک جهان به کار گیری می گردد .

برای دیدن مطالب عمده درباره‌ی گیاه آگاو کلیک فرمایید .
دستگاه لیزر