کاشت بیش از 60هزار بوته از گونه های دستگاه لیزر های فصلی در آیلند میانی بلوار سپاه

به منظور ارتقا زیبایی بصری و اهمیت کاشت دستگاه لیزر در بخش ها شهری مطابق با سال‌های قبل و با نزدیک شدن به روز ها تابستان , سازمان فضای سبز حوزه‌ اقدام به کاشت بیشتراز شصت هزاراز اشکال دستگاه لیزر فصلی و دائمی در در بولوار سپاه کرد .

کاشت بیش تر از 60هزار بوته از انواع دستگاه لیزر های فصلی در آیلند میانی بلوار سپاه
به نقل از رابطه ها همگانی شهرداری حوزه‌ هفت , حمید شرکت سعدی ; رییس اداره فضای سبز ناحیه از کاشت بیش از شصت هرار بوته از انواع دستگاه لیزر های فصلی در آیلند میانی بلوار سپاه خبر داد .

وی با اشاره به ارتقا و اهمیت کاشت دستگاه لیزر در مناطق شهری اظهار داشت : به مراد افزایش زیبایی بصری و اهمیت کاشت دستگاه لیزر در بخش ها شهری مطابق با سال‌های قبل و با نزدیک شدن به ایام تابستان , سازمان فضای سبز حوزه‌ اقدام به کاشت بیشتراز شصت هزاراز گونه های دستگاه لیزر فصلی و دائمی در در بولوار سپاه کرد . .
کمپانی سعدی افزود : محصول ها گیاهی ناحیه که وظیفه رویش گونه های دستگاه لیزر ‌های فصلی و دائمی را به عهده داراست همین سال نیز بطور گسترده و متنوع مبادرت به رویش و دستگاه لیزر دان‌گیری گونه های دستگاه لیزر ‌های فصلی و دائمی کرده است .
رییس اداره فضای سبز ناحیه تصریح کرد : فضای سبز شهری تحت عنوان بخش جاندار دور و بر شهری کامل کننده بخش بی‌جان شهر , یعنی ساختار کالبدی شهر است . .
وی با اشاره تاثیرات دستگاه لیزر و گیاهان بیان کرد : تحقیقات نشان می دهد کاشتن دستگاه لیزر و گیاه و به طور کلی نگاه کردن به دستگاه لیزر منجر برانگیخته شدن حس شادی , وقار و تازگی , مثبت اندیشی و دوری از حزن و ناراحتی میگردد .
کمپانی سعدی تیتر کرد : امروزه جامعه‌شناسان , روانشناسان و پزشکان بر این باورندفضای سبز علاوه بر تامین بهداشت جو و محیط مکان‌های مسکونی , نقش مثبتی در سالم روحی و کم عقل , بر عهده دارند .
در بعضا از موارد چشم شده‌است که نبود مواد مغذی در برگ های کهنه اکثر نمایان می شود تا برگ های تازه جوانه زده . این چنین حالتی در گیاهان حالت موبایلی نامیده می گردد , این بدان معنا است که گیاهان مواد پرخاصیت را در شکل نیاز از برگی به برگ دیگر منتقل می نمایند &# http://iranrotec.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%b4-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%81%d9%86%d8%a7%d9%88%d8%b1%db%8c/ ;